Мағжан Жұмабаев халықаралық жоғары колледжі мен Б. Сыдықов атындағы Қырғыз-Өзбек Халықаралық университетінің кәсіптік колледжі арасында ынтымақтастық туралы меморандум.

2024 жылғы 27 Мамырда Мағжан Жұмабаев халықаралық жоғары колледжі мен Б. Сыдықов атындағы Қырғыз-Өзбек Халықаралық университетінің кәсіптік колледжі арасында ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды. Меморандум шеңберіндегі ынтымақтастық білім беру, ғылыми-әдістемелік және мәдени бағдарламаларды әзірлеу және іске асыру саласындағы өзара тиімді ынтымақтастық жолымен жүзеге асырылады деп болжанады. Меморандум білім беру, ғылыми-зерттеу және мәдени салаларда бірлескен қызметті жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Осы Меморандум-бұл техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы ынтымақтастықтың бірқатар перспективалы бағыттарын дамыту үшін жақсы негіз.