2023 жылы 16 ақпанда «Мағжан Жұмабаев атындағы халықаралық колледжі» ЖШС-де кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында колледждің бітіруші топ студенттерімен Астана қаласы әкімдігінің «Халықты жұмыспен қамту орталығы» КММ мамандарымен кездесті.

Мемлекеттік қолдауға сәйкес «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту», «Бастауыш білім беру», «Маркетинг», «Құқықтану», «Қонақ үй шаруашылықтарына қызмет көрсетуді ұйымдастыру» мамандықтарының түлектеріне бастапқы білім алу мақсатында арналған «Жастар практикасы» бағдарламасымен және «Бірінші жұмыс орны» жобасымен таныстырды. Әңгіме барысында түлектер қызығушылық тудырған бірқатар мәселелерді қозғады.